Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21.06.2013, 19:39
hoca Çevrimdışı
Yönetim Ekibi
Yönetici

• 13.06.2012
  • 1,006 Mesaj
  • Üye Puanı: 14
Yorum: #1
(2013) Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi (Karaman) BESYO Sınav İlanı

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU
2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL YETENEK SINAVI

Sınav Kılavuzu>

ÖNEMLİ TARİHLER
Ön Kayıt İçin Başvuru Tarihi: 17-28 Haziran 2013
Sınav Tarihi: 1 Temmuz 2013 ( Başvuru Yoğunluğu nedeniyle sınav, ilan edilen tarihte tamamlanamazsa bir sonraki gün veya günler devam edilecektir)
Sınav Saati: 08:30
Sınav Yeri: Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Yunus Emre Yerleşkesi BESYO spor Salonu

ÖN KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR
1. Başvuru dilekçesi (dilekçe formu ön kayıt sırasında adaylara verilecektir).
2. 2013 YGS sonuç belgesi fotokopisi( Ön kayıt başvurusunda bulunacak adaylar için ;2013 yılında YGS sınavına girmiş olanlardan Spor alan/kol bölümleri mezunları ile milli sporculardan en az 140,00, spor alan/kol bölümleri mezunları dışında kalanlardan en az 180,00 puan almış olmak)
3. 4 Adet fotoğraf (son altı ayda çekilmiş olmalı).
4. Nüfus cüzdanının aslı
5. Sağlık kurumlarından (Üniversite, özel ve devlet hastaneleri ile sağlık ocakları) alınacak “Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Özel Yetenek Sınavlarına girmesinde Sakınca Yoktur” ibareli sağlık raporu.
6. Milli sporcular için Millilik Belgesi [Milli Sporcu Belgesi, 12.05.2011 tarih ve 27932 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe konulan “Milli Sporcu Belgesi Verilmesi Hakkında Yönetmelik” e uygun olarak A ve B Sınıfı Milli Sporcu Belgesi (C Sınıfı Belgeler Kabul edilmeyecektir. Ancak Millilik Kontenjanı A ve B Sınıfı Millilerden Dolmadığı takdirde C Milliler Millilik Kontenjanına Dahil Edilecektir. )]
7. Sportif Başarı Belgeleri, İlgili Spor Federasyonları ve/veya Spor Genel Müdürlüğünden onaylı olmak zorundadır. (Spor Özgeçmişi Puan Tablosu Ektedir)
8. Ön kayıtlar Yunus Emre Yerleşkesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunda yapılacaktır.
9. adaylar ön kayıt için yukarıdaki belgeleri belirtilen süre içerisinde Yüksekokulda bulunan ön kayıt bürosuna bizzat veya kanuni temsilcisi aracılıyla teslim etmeleri şarttır. Eksik evrak veya posta ile kayıt yapılmaz.
10. Spor Lisesi çıkışlı adaylar kayıt esnasında spor lisesi mezuniyet belgelerini ibraz etmek zorundadırlar.

...
Gerede Anadolu Lisesi - Öğrenci ve Mezunlar Topluluğu
Gerede Anadolu Lisesi Haber Portalı
Öneri, İstek ve Eleştirileriniz ...

Önemli
www.geredelisesi.com bağımsız bir sitedir ve Gerede Lisesi Resmi Sitesi değildir!

Yasal Uyarı
Gerede Lisesi - Forum her hakkı saklı bir eğitim-öğretim ve mesleki bilgi paylaşım platformudur. Yasalara aykırı hiçbir içerik barındırmamaktadır. Eklenen içerikler ve yapılan yorumlardaki fikir ve söylemlerin tamamı içerik ve yorum yazarına ait olmakla birlikte, Gerede Lisesi - Forum bunların hiçbirinden mesul değildir. İçeriklerde internet suçları kapsamına giren bir yorum veya bölüm görürseniz, lütfen İletişim linkimizden bize bildiriniz. Ulaştırılan şikayetlere yönelik en geç 3 (üç) gün içerisinde gerekli inceleme, değerlendirme ve düzenlemeler yapıldıktan sonra, site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahiplerine gerekli bilgi verilecektir.